Kauno m. 24-asis notaro biuras
Vytauto pr. 87-1, LT-44238 Kaunas, tel. +370 37 209993, Notaras Mindaugas Statkevičius

 

Naujienos


Grįžti į peržiūrą

2020-03-21

DĖL COVID-19. SVARBU NOTARO BIURO KLIENTAMS!

Lietuvoje iškilus COVID-19 pandemijos grėsmei ir vyriausybei paskelbus ekstremaliąją padėtį ir karantiną, privalome imtis visų įmanomų saugumo priemonių. Todėl kiekvieno notarinio veiksmo patvirtinimas bus įmanomas tik griežtai laikantis žemiau nurodytų sąlygų. Pabrėžiame, kad neįgyvendinus nors vienos nurodytos sąlygos, notaras sandorio patvirtinti negalės ir dokumentai bus grąžinti, todėl prašome atidžiai parskaityti žemiau nurodytas taisykles.
1. Su projektu privalote susipažinti nuotoliniu būdu. Jeigu bent viena sandorio šalis atvykusi pareikš, kad su sandorio projektu nesusipažino ar susipažino tik iš dalies, notaras sandorio netvirtins, o pateikti dokumentai bus grąžinti.
2. Visi sandorio dalyviai PRIVALO dėvėti medicininę kaukę ar respiratorių, mūvėti apsaugines pirštines. Priešingu atveju notaras sandorio netvirtins, o pateikti dokumentai bus grąžinti.
3. Sandoriui patvirtinti privalote pateikti visus sandoriui reikalingus dokumentus arba įstatymo nustatyta tvarka patvirtintas nurodytų dokumentų kopijas. Konkrečius dokumentus Jums nurodys atsakingas notaro biuro darbuotojas.
4. Turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą (turi būti suderinta su atsakingu notaro biuro darbuotoju iš anksto).
5. Visos sandorio šalys privalo iš anksto užpildyti ir pasirašyti anketą dėl COVID-19. Deklaracija Jums bus atsiųsta elektroniniu būdu, o į kylančius klausimus mielai atsakysime. Gali būti reikalinga pildyti ir kitas deklaracijas. Jeigu nors viena deklaracija nebus pateikta, arba pateikta neužpildyta/iš dalies/netvarkingai užpildyta, notaras sandorio netvirtins, o pateikti dokumentai bus grąžinti.
6. Į notaro biurą bus įleistos tik sandorio šalys. Lydintys asmenys nebus įleidžiami.
7. Kiekviena sandorio šalis privalo turėti savo rašymo priemones.

Kilus klausimams, prašome teirautis telefonu +370 37 209993 arba el. paštu mindaugas.statkevicius@notarai.lt. Tikimės Jūsų supratimo.Grįžti į peržiūrą


 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie